0ve1 Yeni Nesil Bilişim Teknolojileri, 2005 yılında kurulmuş olan ve bugüne kadar farklı sektör ihtiyaçlarına geliştirdiği Web yazılımları ve Bilgi
Teknolojisi danışmanlık hizmetleriyle uçtan uca çözümler sunmaktadır. Hizmet ve üretim yapan firmaların IT gereksinimlerini, güvenilir iş ortakları, çözüm kanalları ve uzman ekibi ile karşılamaktadır.

Departmanlarımız
0ve1, Yazılım Geliştirme, Sistem Destek, Web Tasarım ve Bulut Bilişim Hizmetleri olmak üzere 4 departmandan oluşur.
 • Yazılım Geliştirme
  Profesyonel yazılım ekibimiz ile ihtiyacınıza uygun planlama yaparak, en güncel yazılım teknolojileri kullanarak, dinamik ve kullanıcı taraflı düşünerek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size maximum düzeyde yarar sağlayacak en uygun projeleri ve uygulamaları geliştiriyoruz.
 • Sistem Destek
  Yeni ve güncel teknolojilerle, işlevselliği ön planda tutarak, projelerinizi planlayıp teknolojiyi en kolay kullanabileceğiniz şekilde size sunarak işletmenizin teknik altyapısının rakiplerinize göre üstün olmasını sağlıyoruz.
 • Web Tasarım
  Web Tasarım uzmanlarımız, sizi müşterilerinize karşı en iyi şekilde ifade eden ve hizmet kalitenizi görsel anlamda ortaya çıkartmayı hedefleyerek, işletmenizin kalitesini web platformunda da belirten estetik tasarımları size sunuyor.
 • Bulut Bilişim Hizmetleri
  Saygın ve güvenilir çözüm ortaklarımız tarafından, sizin hazırlayacağınız altyapılara istediğiniz ölçekte, ihtiyacınız kadar alana sahip olabilirsiniz. Bu sayede size özel Bulut Data Center hizmetleriyle kritik iş uygulamalarınıza heryerden, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşarak iş uygulamalarınızın ve dahası işletmenizin sürekliliğini güvence altına almış olursunuz. Profesyonel IT ekibimiz size en uygun Bulut hizmetini sunacaktır.